Юрінком Прес
“Юрiнком Прес” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Фонд підтримки енергетики України: Німеччина внесе додатково понад 54 млн євро допомоги

0 4 559

Федеральне міністерство економіки й захисту клімату Німеччини зробить внесок у 54,3 мільйона євро до Фонду підтримки енергетики України.

Це результат співпраці між Міністерством енергетики України та Федеральним міністерством економіки і захисту клімату Німеччини. Зокрема, плідної спільної роботи очільників відомств Германа Галущенка та Роберта Габека.

«Німеччина – надійний друг і партнер України. Підтримка німецького народу, яку ми відчуваємо з перших днів повномасштабної війни росії проти України, є надзвичайно важливою для енергетичного сектору. Дякуємо Німеччині за цю допомогу і працюємо над подальшим розширенням нашого енергетичного партнерства», – зазначив Міністр енергетики України Герман Галущенко.

Кошти будуть надані у межах розширення Німецько-українського енергетичного партнерства для закупівлі енергетичного обладнання, необхідного для відновлення і ремонту українських енергетичних об’єктів.

Нагадаємо, Німеччина вже зробила найбільший внесок до Фонду підтримки енергетики України – 129,5 млн євро. Також у межах Німецько-українського енергетичного партнерства було надано додаткові 20 млн євро на фінансування закупівель та постачання технічного обладнання.

 

 

 

 

Міністерство енергетики України

Залиште коментар