Юрінком Прес
“Юрiнком Прес” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Іпотека під 3%: ще 130 родин ВПО зможуть оформити пільгові кредити на житло

0 4 566

Сьогодні, 26 жовтня, відбувся п’ятнадцятий відбір серед кандидатів на отримання кредиту за програмою «Житлові приміщення для внутрішньо переміщених осіб». Цей проект реалізується Мінреінтеграції та Держмолодьжитлом за фінансової підтримки Уряду Німеччини, що надав грант через німецький державний банк розвитку KfW.

Таким чином, визначено ще 130 сімей внутрішніх переселенців, які отримали можливість придбати житло у кредит за найнижчою в Україні ставкою 3% на рік. Кредити надаються на строк до 30 років з початковим внеском від 6% вартості житла.

Трансляція відбору відбувалася на YouTube-каналі фонду. Переможці відбору були визначені методом випадкової вибірки із застосуванням програмного забезпечення. З їх переліком можна ознайомитись тут.

Зареєструватися для участі у програмі можна через портал Дія або в регіональних відділеннях Держмолодьжитла. Докладна інформація щодо умов – за посиланням.

Маєте запитання? Телефонуйте на лінію Держмолодьжитла для звернень громадян: (044) 363-10-80. Також можете звертатися до Мінреінтеграції на цілодобову гарячу лінію: 15-48 або на гарячу лінію Уповноваженого з питань ВПО: (066) 813-62-39.

 

 

 

 

 

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України

Залиште коментар