Юрінком Прес
“Юрiнком Прес” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

За 9 місяців «Шляхами солідарності» було вивезено 19 млн тонн с/г продукції

0 61

За минулий місяць Україна побила рекорд щодо обсягів відвантаження с/г продукції альтернативними шляхами. Про це розповів заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Маркіян Дмитрасевич в ефірі Всеукраїнського марафону «Єдині новини».

«У листопаді ми побили рекорд експорту агропродукції через так звані «Шляхи солідарності», досягши позначки в 3,3 млн тонн. Загалом за 9 місяців війни наземними шляхами вже вивезено 19 млн тонн. Тому подальша реалізація ініціативи «Шляхи солідарності» є життєво важливою для нашого експорту як альтернатива морським портам», – зазначив Маркіян Дмитрасевич.

Він підкреслив, що з початку війни було дуже важливо нарощувати пропускну можливість експорту саме наземним шляхом. «Коли ми досягли максимальної межі вивезення агропродукції в 3 млн тонн щомісяця альтернативними шляхами, стало зрозуміло, що їх необхідно розширювати. Для цього ми почали налагоджувати комунікацію та співпрацю з європейськими партнерами», – наголосив Маркіян Дмитрасевич.

Стосовно експортних прогнозів на наступний рік, заступник Міністра зауважив, що вони безпосередньо залежать від роботи «зернової ініціативи», зокрема від можливості приєднання до неї миколаївського порту.

«Це зможе суттєво збільшити можливості вивезення нашої агропродукції і, що не менш важливо, дозволить здешевити експорт, адже зараз витрати на логістику надзвичайно високі», – резюмував він.

 

Міністерство аграрної політики та продовольства України

Залиште коментар