Юрінком Прес
“Юрiнком Прес” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Юридична адреса для реєстрації ТОВ

0 122

Закон України “Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань”   визначає засади державної реєстрації юридичних осіб, у тому числі ТОВ на території України. Однією з обов’язкових вимог реєстрації ТОВ є надання даних щодо місцезнаходження Товариства. Без надання державному реєстратору відомостей про адресу ТОВ зареєструвати її просто немає технічної можливості. Втім, юридична адреса потрібна підприємству не тільки під час реєстрації, а й на весь час його існування, незалежно від ведення діяльності.

Навіщо потрібна юридична адреса?

Для ТОВ юридична адреса це інформація, яка надається Товариством для публічного доступу. Така інформація вноситься до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, доступ до якого мають не тільки державні органи, а й усі охочі. Згідно законодавства, окрім  адреси, при реєстрації ТОВ відкрито надається інформація про:

  • найменування
  • директора
  • види діяльності
  • розмір статутного капіталу
  • засновників
  • бенефіціарів
  • засоби зв’язку

З одного боку така інформація допомагає уникнути шахрайства і підвищує довіру до бізнесу і підприємництва. З іншого боку, юридичні особи можуть мати необхідність захисту своїх даних, подібно до фізичних осіб, інформація про місце проживання яких являється частиною персональних даних і є захищеною інформацією, доступ до якої відкривається тільки після згоди самої фізичної особи. Тому зміна юридичної адреси з фактичної на офіційну не можна розцінювати як приховування інформації в негативному розрізі. Сучасні правила ведення бізнесу можуть буквально вимагати таких кроків.

Юридична адреса в Києві

Чому вигідно орендувати юридичну адресу?

Оренда юридичної адреси являється дуже ефективним функціоналом, особливо для малого і середнього бізнесу, який потребує додаткової юридичної і секретарської підтримки. Багато ТОВ не має необхідності та/або можливості наймати штатних юристів, секретарів, кур’єрів та інших спеціалістів. Така ж ситуація з купівлею чи орендою приміщень, в яких часто також просто немає необхідності. Та й при оренді приміщень для ведення бізнесу далеко не кожний власник дозволяє або має можливість реєструвати ТОВ на своїй адресі. У цьому випадку оренда юридичної адреси у надійної спеціалізованої компанії на практиці є найкращим рішенням. Оскільки ТОВ отримує безпечну адресу для реєстрації і подальшої діяльності, а також постійне представництво на цій адресі з усім необхідним комплексом професіональних дій щодо неї.

До кого звертатись?

Найбільша кількість зареєстрованих ТОВ знаходиться у столиці України – культурному, економічному і політичному центрі держави. Тому юридична адреса Київ є найпопулярнішою послугою у своєму сегменті. Однак, варто пам’ятати, що оренда юридичної адреси Київ це послуга, яку потрібно замовляти у тих, хто знає про юридичні адреси буквально все. Обслуговування юридичної адреси – це щоденна кропітка робота, яка не зупиняється, як і не зупиняється діяльність бізнесу. Від якісного обслуговування залежить безпека підприємства, як з юридичної, так і з фінансової точки зору. Юридична адреса в Києві для ТОВ це повноцінний комплекс послуг, від реєстрації і до самої ліквідації Товариства. Тому орендувати юридичні адреси в Києві варто тільки у перевіреної компанії з бездоганною репутацією.

Залиште коментар