Юрінком Прес
“Юрiнком Прес” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Уряд схвалив призначення 47 стипендій для видатних спортсменів України з неолімпійських видів спорту

0 58

Кабінет Міністрів України схвалив проект Указу Президента про призначення стипендій Президента України для видатних спортсменів України з неолімпійських видів спорту.

Метою прийняття акта є сприяння відзначенню досягнень видатних спортсменів України з неолімпійських видів спорту, а також для стимулювання успішних виступів на міжнародній спортивній арені.

Згідно з документом, передбачено призначення 47 стипендій Президента України для видатних спортсменів України з неолімпійських видів спорту з 1 липня 2023 року, з них:

– протягом двох років 46 стипендій для видатних спортсменів України з неолімпійських видів спорту, які посіли перше-третє місце на ХІ Всесвітніх іграх;

– протягом одного року 1 стипендія для видатної спортсменки України з джиу-джитсу, яка посіла перше місце на чемпіонаті світу.

Запланований розмір стипендії в місяць становить від 9 до 12 прожиткових мінімумів.

 

 

 

Міністерство молоді та спорту України

Залиште коментар