Юрінком Прес
“Юрiнком Прес” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Станом на 1 січня 2022 року в Україні було понад 38 тисяч учасниць бойових дій – тепер ця цифра збільшиться в рази, – Юлія Лапутіна

0 81

Станом на 1 січня 2022 року в Україні налічувалося 493 550 учасників бойових дій, з них понад 38 тисяч – жінки. Однак після повномасштабного наступу рф ця цифра збільшиться в рази.

Про це на VI Українському жіночому конгресі розповіла Міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна.

За її словами, вже зараз Мінветеранів готується до того, щоб надати інструменти розвитку для всіх Захисників і Захисниць, які повернуться з війни до цивільного життя.

«Після перемоги ми отримаємо велику кількість людей в цивільному секторі, які мають бойовий досвід, – наголосила Юлія Лапутіна. – Мінветеранів створило Єдиний електронний реєстр ветеранів війни, завдяки якому ми зможемо розуміти і аналізувати, скільки і яких спеціальностей потребуватиме економіка того регіону, куди буде повертатися людина після служби. Ми, як Міністерство, маємо стати «хабом», який модеруватиме цей процес. За посередництва держави військовий після переходу до цивільного життя має отримати змогу стати Воїном відновлення. Ми маємо надати йому всі інструменти, щоб він зміг відновлювати країну та підтримувати свою сім’ю».

Юлія Лапутіна також розповіла учасникам конгресу, що наразі Мінветеранів спільно з іншими відомствами працює над створенням системи переходу від військової кар’єри до цивільного життя.

«Ми започаткували інституційну реформу у сфері безпеки і оборони –  систему переходу з військової кар’єри до цивільного життя. Це означає, що людиноцентричний підхід має бути запроваджений в суб’єктах сектору безпеки і оборони як до чоловіків, так і до жінок. Щоб, коли людина служить, вона розуміла, що її соціально підтримає її силове відомство, – наголосила Міністр у справах ветеранів України. –  Що вона може придбати собі житло, перед демобілізацією отримати перекваліфікацію на цивільну спеціальність тощо».

Також Міністр у справах ветеранів України зазначила: «Ми зараз воюємо за цінності, які маємо захистити і з якими маємо продемонструвати світові, що насправді сучасна історія світу твориться тут, в Україні. І багато переломних моментів на ціннісному рівні відбудеться в світі завдяки поєднанню зусиль чоловіків та жінок у захисті країни».

 

 

Міністерство у справах ветеранів України

Залиште коментар