Юрінком Прес
“Юрiнком Прес” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Спроба надати 500 тис доларів США керівництву ДБР

0 45

Завершено досудове розслідування стосовно громадянина за фактом надання неправомірної вигоди службовій особі, яка займає відповідальне становище (ч. 3 ст. 369 КК України) – повідомляє на своєму офіційному сайті Офіс Генерального прокурора (далі – Сайт).

Розслідуванням було встановлено, що в грудні 2023 року підозрюваний намагався підкупити заступника керівника відділу ДБР. А саме, просив допомоги у поверненні вилученого майна, яке знаходиться на території митного поста «Чайки» Київської митниці та надалі не проводити ніяких процесуальних дій, закрити провадження по справі. Для задовлення цього прохання чоловік пропонував підкуп у розмірі 500 тис доларів США.

Однак, підозрюваного було затримано працівниками поліції під час передачі коштів. Під час досудового розслідування за клопотанням прокурорів було накладено арешт на майно підозрюваного.

Як вказано на Сайті розслідування завершено. Наразі виконуються вимоги ст. 290 КПК України, сторони знайомляться з матеріалами кримінального провадження. Після цього обвинувальний акт вже буде направлено до суду.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Джерело: https://gp.gov.ua/ua/posts/sproba-nadannya

Залиште коментар