Юрінком Прес
“Юрiнком Прес” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Понад 3 тисячі ВПО вже отримали ваучери на навчання від держави

0 372

Станом на 18 жовтня українцям було видано 15 353 ваучери на освіту. З них 3200 отримали внутрішньо переміщені особи (2327 жінок та 873 чоловіки).

Про це йшлося на міжвідомчій нараді з питань працевлаштування та професійного навчання ВПО, яка відбулася під головуванням Віце-прем’єр-міністра – Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірини Верещук.

Учасники наради обговорили програму ваучерів на навчання, за якою визначені категорії громадян мають право безоплатно пройти навчання у закладах освіти. Зокрема, перепідготовку за робітничою професією, підготовку за спеціальністю для здобуття ступеня магістра або магістра за іншою спеціальністю, спеціалізацію чи підвищення кваліфікації.

Наразі визначено 124 професії та спеціальності, за якими можна навчатися за ваучерами. Найпопулярнішою спеціальністю серед внутрішніх переселенців є психологія.

Також до найбільш затребуваних спеціальностей і професій, які ВПО опановують за ваучерами, входять:

• соціальна робота, медсестринство та дошкільна освіта;

• водій автотранспортних засобів;

• будівництво та цивільна інженерія;

• агрономія;

• електроенергетика, електротехніка й електромеханіка;

• підприємництво і торгівля;

• кухар.

Для отримання ваучера внутрішні переселенці можуть звернутися до центру зайнятості або ж подати онлайн-заявку. З більш докладною інформацією можна ознайомитися за посиланням.

 

 

 

 

 

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України

Залиште коментар