Юрінком Прес
“Юрiнком Прес” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Підписано Меморандум про співробітництво Мінреінтеграції та міжнародного фонду з розмінування

0 78

У межах роботи Координаційного штабу з питань деокупованих територій підписано Меморандум про співробітництво Мінреінтеграції із міжнародним благодійним фондом з розмінування The HALO Trust.

Він став результатом зустрічі Віце-прем’єр-міністра – Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірини Верещук з керівником програми The HALO Trust Майрі Каннінгем.

Сторони обговорили плани збільшення команд із ручного та механізованого розмінування на звільнених від окупантів територіях і домовилися про проведення спільних просвітницьких кампаній для населення. Зокрема, зараз – під час грибного сезону – інформувати людей про ризики натрапити на вибухонебезпечні предмети в лісах і лісосмугах.

Зазначимо, що The HALO Trust є міжнародною неурядовою організацією, яка понад 30 років працює у сфері протимінної діяльності у 28 країнах світу за підтримки Британської королівської родини та Державного департаменту США. В Україні організація займається розмінуванням з 2014 року й вже очистила від мін і боєприпасів, що не здетонували, понад 4,2 млн квадратних метрів території.

Нагадаємо, 10 вересня Уряд підтримав ініціативу Президента України створити Координаційний штаб з питань деокупованих територій. Одним із пріоритетних завдань штабу є розмінування звільнених від загарбників територій.

 

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України

Залиште коментар