Юрінком Прес
“Юрiнком Прес” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

На Буковині відкрили перший з початку повномасштабної війни притулок для постраждалих від насильства

0 73

У Хотинській територіальній громаді Чернівецької області відкрили перший з початку повномасштабної війни притулок (шелтер) для постраждалих від насильства.

Приклад Хотинської громади показує комплексний підхід, від визначення потреб громади в послугах, ведення випадку до надання спеціалізованої послуги захисту від домашнього насильства.

Міністр соціальної політики України Оксана Жолнович під час відкриття притулку зазначила: “Протидія домашньому насильству є для нас пріоритетною, адже, проблеми, які виникають на цьому підґрунті, є значними і потребують швидкого та комплексного вирішення. Дякую за те, що ви в Хотинській громаді не побоялись викликів і забезпечили доступ до соціальної підтримки для жінок і дітей, які постраждали від насильства. Розвиток соціальних послуг в Україні зараз тільки набирає обертів і така системна робота дозволить захистити постраждалих, зробити життя в громаді комфортнішим, а це, зокрема, буде відчутним аргументом для повернення українців з-за кордону”.

Нагадаємо, заходи щодо протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі в Україні здійснюється під патронатом першої леді Олени Зеленської. Проект капітального ремонту притулку для осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі реалізовано у співпраці Міністерства соціальної політики України, Фонду Народонаселення ООН в Україні – UNFPA Ukraine, Уряду Канади і місцевих органів влади Хотинської територіальної громади.

Хотинська територіальна громада отримала державну субвенцію в сумі 5,3 млн грн на створення спеціалізованої служби первинного соціально-психологічного консультування, притулку для осіб, які постраждали від домашнього насильства та мобільної бригади соціально-психологічної допомоги.

А в рамках проекту «Міста і громади вільні від домашнього насильства», Фондом ООН у галузі народонаселення (UNFPA) також було надано 3 млн грн на ремонт центру соціально-психологічної допомоги та благоустрій прилеглої території.

Дякуємо нашим партнерам за реалізацію важливих ініціатив!

 

 

Міністерство соціальної політики України

Залиште коментар