Юрінком Прес
“Юрiнком Прес” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

МЗС і Держпродспоживслужба відкрили новий ринок експорту українських товарів до Туреччини

0 95

Міністерство закордонних справ спільно з Держпродспоживслужбою України продовжують створювати нові можливості для вітчизняних виробників на іноземних ринках.

Завдяки цій роботі, Туреччина у вересні відкрила новий ринок для експорту продукції українського виробництва, а саме переробленого тваринного білка (не призначеного для споживання людей).

МЗС та Держпродспоживслужба продовжують спільну роботу над підтримкою українського експорту, усуненням технічних перешкод у торгівлі, наданням державних гарантій щодо дотримання вимог країн-партнерів.

За словами Міністра закордонних справ Дмитра Кулеби, підтримка українських експортерів залишається одним із найважливіших пріоритетів МЗС України.

Міністр також нагадав про міжнародну платформу економічної дипломатії NAZOVNI, яка надає вітчизняному бізнесу ефективну допомогу у пошуку іноземних партнерів, а також інформаційну та організаційну підтримку. Українські дипломати чекають звернень українського бізнесу через цифрову платформу та готові максимально допомагати. Сервіс NAZOVNI доступний за посиланням.

«МЗС готове допомагати кожному українському бізнесу у виході на нові ринки, якщо у відповідь бізнес створюватиме в Україні робочі місця та сприятиме зростанню валютних надходжень в економіку України, що критично важливо для нашої держави в умовах війни», — підсумував Міністр.

Довідково

Ознайомитися з формою сертифіката на перероблений тваринний білок можна на офіційному веб-порталі Держпродспоживслужби у розділі «Міжнародне співробітництво», рубрика «Сертифікати на експорт з України».

 

Міністерство закордонних справ України

Залиште коментар