Юрінком Прес
“Юрiнком Прес” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Міндовкілля запускає тестову версію Єдиного реєстру стратегічної екологічної оцінки

0 91

Спрощуємо та цифровізуємо процедуру СЕО – тепер не треба готувати купу паперових документів та спілкуватися з чиновником, а все робиться через ЕкоСистему.

Ознайомитися з функціоналом Реєстру можна за посиланням.

За словами Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Руслана Стрільця, запуск онлайн процедури проходження СЕО дозволить створити уніфіковану базу даних з матеріалами усіх стратегічних екологічних оцінок, які будуть проходити в Україні. Цифровізація зробить процес СЕО зручним та доступним, а екологічну інформацію відкритою для громадськості як це передбачено Оргуською конвенцією та іншими європейськими директивами.

До 29 травня послуга працюватиме у тестовому режимі. Тож запрошуємо реєструватися на порталі ЕкоСистема та тестувати функціонал послуги. Після тестування діліться зворотним зв’язком на електронну пошту shymkus.m@mepr.gov.ua.

До того ж 25 та 26 травня Міндовкілля проведе тренінги з роботи у Реєстрі для замовників документів державного планування, органів місцевого самоврядування та виконавчої влади.

Для громадськості буде проведений окремий захід, де фахівці роз’яснять можливості користування Реєстром.

Нагадаємо, з 19 травня набули чинності зміни до Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», якими запроваджується  Єдиний реєстр СЕО. Порядок ведення Реєстру схвалив Кабінет Міністрів України на засіданні 2 травня.

 

 

 

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України

Залиште коментар