Юрінком Прес
“Юрiнком Прес” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Громади отримають майже півмільярда гривень з Фонду ліквідації наслідків збройної агресії

0 335

Кабінет Міністрів України ухвалив рішення розподілити субвенцію з державного бюджету в обсязі майже півмільярда гривень.

Кошти будуть виділені з Фонду ліквідації наслідків збройної агресії. Вони підуть на проєкти у Донецькій, Сумській, Харківській і Рівненській областях.

Зокрема, у Харківській області планується відновити 17 пошкоджених об’єктів – буде проведено капітальний ремонт у 16 багатоквартирних житлових будинках та відновлено систему водопостачання.

У місті Добропілля Донецької області буде реалізований проект капітального ремонту споруди цивільного захисту у дошкільному навчальному закладі.

100 мільйонів гривень з Фонду ліквідації наслідків збройної агресії будуть скеровані на будівництво нового лікувально-реабілітаційного корпусу для ветеранів війни та внутрішньо переміщених осіб у м.Клевань Рівненської області.

Ще 200 мільйонів гривень надійдуть до міста Суми для реконструкції об’єкта водовідведення, який є важливим для громади.

Довідково

Пріоритезація проектів, на які виділяються кошти з Фонду ліквідації наслідків збройної агресії розраховується за формулою, яка включає в себе, зокрема:

  • показник рівня потреб;
  • охоплення (кількість населення, чиї потреби задовольняє проект);
  • показник невідкладності потреби;
  • показник додаткового впливу (енергоефективність, підвищення якості довкілля, інклюзивність, створення нових робочих місць тощо).

 

 

 

 

 

Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України

Залиште коментар