Юрінком Прес
“Юрiнком Прес” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

До України повернулися переможці Всесвітньої олімпіади геніїв

0 81

Сьогодні найбільша українська делегація учасників GENIUS Olympiad повернулася до Києва зі США. 47 учнів Малої академії наук представили Україну в Рочестерському технологічному інституті, що у штаті Нью-Йорк.

Загалом українська делегація привезла 35 нагород. Серед переможців — 14 учасників із почесною відзнакою, 9 учасників із бронзовими медалями, 7 зі срібними та 5 із золотими.

Учасників Олімпіади геніїв урочисто зустріли та привітали з перемогами на прес-конференції у Музеї науки. Подію організували Міністерство освіти і науки та Мала академія наук.

На прес-конференції підлітки розповіли журналістам про свої екоідеї. Також із привітаннями виступили Міністр освіти і науки Оксен Лісовий, заступник Міністра освіти і науки з питань євроінтеграції і директор GENIUS Olympiad Ukraine Євген Кудрявець та президент Малої академії наук Станіслав Довгий.

«Ваша участь в Олімпіаді геніїв — це також про внесок у перемогу нашої країни. Адже ви не лише презентували свої проекти, а й представляли Україну на міжнародній арені. Ви показали нас світові як державу з потужним інтелектуальним потенціалом. Незважаючи на виклики війни та сильний психологічний тиск, ви продовжили займатися своєю справою. Переконаний, що також зможете вибудувати країну, у якій буде хотітися жити», — звернувся до учасників змагання Оксен Лісовий.

Захід транслювали у прямому ефірі на офіційній сторінці Міністерства освіти і науки, тож батьки, наукові керівники та всі охочі могли долучитися й дізнатися імена переможців.

«47 представників України — це гордість і привід пишатись. Зараз, коли це так важливо, вони ще й амбасадори України у світі. Для кожного учня та кожної учениці участь у такому заході — це підтримка їхньої ініціативи, впевненість, що їхня ідея потрібна, неймовірні емоції, а отже, і мотивація розвиватися далі. А для України – це десятки проектів на міжнародному майданчику, які отримали поштовх до реалізації та можуть дати глобальні рішення екологічних проблем у майбутньому», — прокоментував подію заступник міністра освіти і науки з питань євроінтеграції, директор Олімпіади геніїв Євген Кудрявець.

«Саме вам завтра відбудовувати нашу державу, саме вам створювати нову Україну та екологічну безпеку на планеті», — звернувся до учасників Олімпіади геніїв президент Малої академії наук Станіслав Довгий.

Золото на GENIUS Olympiad вибороли Євгенія Вінницька, Олег Запара, Маргарита Перепелиця, Назар Солопіхін і Єгор Щасний.

Срібло здобули Поліна Даценко, Софія Козинець, Катерина Плющай, Іванна Радиця, Валерій Радченко, Поліна Самойленко та Давид Степаненко.

Із бронзою повернулися Анастасія Андрущенко, Катерина Арнаут, Єлизавета Бредіхіна, Каріна Галах, Ганна Кіцела, Анна Коваленко, Альона Назаренко, Дарія Назаренко й Іван Самусь.

Почесними нагородами журі конкурсу відзначили Вікторію Заліську, Вікторію Кравченко, Надію Лисенко, Алісу Ломакіну, Андрія Мавріна, Богдана Мінка, Михайла Муцького, Дар’ю Панайотову, Марію Сірську, Карину Солощенко, Діану Хмелюк, Марію Чепіль, Павла Шехета та Марка Юрченка.

GENIUS Olympiad — це міжнародний конкурс екологічних проектів, який щороку відбувається в США і збирає понад 1 500 учасників з 60 країн. У 2021 році Мала академія наук України першою у світі отримала ліцензію на проведення національного етапу цього заходу в Україні. Цього року в національному відборі взяли участь 700 проектів з усієї України.

Міністерство освіти і науки України

Залиште коментар