Юрінком Прес
“Юрiнком Прес” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

5 грудня у світі відзначається Міжнародний день волонтера

0 84

Загальною Декларацією Волонтера, прийнятою 14 вересня 1990 року на ХI Всесвітній Конференції Міжнародної Асоціації Добровольчих Зусиль (Париж), підкреслюється, що волонтерство – це добровільний вибір, що відображає особисті погляди і позиції, це активна участь громадянина у житті суспільства, що виражається, як правило, у спільній діяльності у межах різного роду асоціацій.

Волонтерський рух – прогресивна течія благодійної допомоги, основа діяльності громадських об’єднань, розвитку громадянського суспільства.

Волонтерська діяльність сприяє самореалізації, особистісному росту, допомагає одержувати навички взаємодопомоги та взаємопідтримки та має суспільно корисний характер.

В рамках повномасштабного вторгнення російської федерації на територію України волонтери в черговий раз показали свою відданість, а волонтерська допомога в черговий раз стала неоціненною.

Завдяки Вашій безкорисливій допомозі Збройним Силам України, цивільному населенню ми з кожним днем наближаємось до перемоги!

В цей день ми хочемо подякувати Вам за Вашу відданість, допомогу, гідну і безкорисливу працю!

Також кожен може стати волонтером та підтримати українців на Платформі єДопомога: https://edopomoga.gov.ua/ 

 

 

Міністерство соціальної політики України

Залиште коментар