Юрінком Прес
“Юрiнком Прес” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Волинський ліцей, що прихистив ВПО, отримав допомогу від благодійників

0 94

За підтримки гуманітарних благодійних фондів Мінреінтеграції передало до Волинського ліцею імені Нестора Літописця необхідні та актуальні речі. До закладу доставили обігрівачі, ноутбуки, одяг та солодощі для дітей, а також комплекти пледів. Благодійні організації «Карітас» та «Партнерство кожній дитині» привезли гігієнічні та продуктові набори, пральну машину та інші побутові прилади. А найближчими днями до закладу прибуде 500 кг продовольчих та м’ясних наборів.

Ліцей став прихистком для внутрішніх переселенців, дітей-сиріт та дітей, чиї батьки позбавлені батьківських прав. Загалом тут навчається більше 40 малих українців з родин переселенців із Павлограду, Рубіжного, Лиману, Херсонської та Миколаївської областей. Вони проживають в гуртожитку ліцею та проходять посилену психологічну програму із реабілітації та адаптації, відвідують заняття з арт-терапії.

 

 

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України

Залиште коментар