Юрінком Прес
“Юрiнком Прес” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Успішно завершено європейський аудит щодо експорту українських ягід

0 71

За результатами аудиту системи державного контролю за мікробіологічним забрудненням продуктів нетваринного походження, призначених для експорту до Європейського Союзу, а саме ягід лохини, малини та чорниці, що розпочався в 2021 році, Держпродспоживслужба успішно подолала останній етап перевірок та офіційно пройшла місію, що стало можливим завдяки злагодженій роботі багатьох фахівців та профільних асоціацій.

Генеральний директорат з питань безпечності харчових продуктів та охорони здоров’я DG SANTE Європейської комісії за сприяння фахівців Держпродспоживслужби в онлайн-форматі, з 1 по 11 червня минулого року, проінспектував систему державного контролю за виробництвом ягід в Україні. На сьогоднішній день, після низки консультацій та виконання необхідних умов, українська сторона виконала всі рекомендації європейських партнерів.

Із звітом щодо проведеного аудиту найближчим часом можна буде ознайомитись на офіційному сайті Європейської комісії.

 

 

Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів

 

Залиште коментар