Юрінком Прес
“Юрiнком Прес” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

У судах перебуває 2 тис. справ щодо порушення інтелектуальної власності

0 52

Вищий адміністративний суд України готовий створити у своєму складі спеціалізовану патентну палату для розгляду справ щодо захисту прав інтелектуальної власності. Про це сьогодні на урочистостях з приводу святкування Міжнародного дня інтелектуальної власності повідомив голова Вищого адміністративного суду Олександр Пасенюк.

За інформацією голови Державної служби інтелектуальної власності України Миколи Паладія, нині в адміністративних та господарських судах перебуває на розгляді понад 2 тис. справ, які стосуються спірних питань щодо видачі патентів або ж порушення інтелектуальної власності.

“Рівень захисту інтелектуального права в Україні такий самий, як і в інших європейських країнах. Це минулого року під час свого візиту до Києва підтвердив генеральний директор Всесвітньої організації інтелектуальної власності Френсіс Гаррі. Нам навіть запропонували стати членом європейського патентного відомства ще до того, як Україна стала членом ЄС. Проте на практичній стадії захисту інтелектуальних прав є проблеми – багато суддів взагалі не чули, що таке товарний знак”, – зазначив М.Паладій, висловивши надію, що спеціалізована палата почне діяти в Україні так само, як у Великій Британії чи Німеччині.

Теги:

інтелектуальна власність

Джерело:

УНН

Залиште коментар