Юрінком Прес
“Юрiнком Прес” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

У Вінниці відбулося засідання Ради безбар’єрності

0 99

     Днями у Вінниці за участі Першої леді Олени Зеленської, уповноваженої Президента України з безбар’єрності Тетяни Ломакіної та представників різних міністерств відбулася Рада безбар’єрності. У фокусі засідання — реалізація міністерствами флагманських проектів, направлених на створення в Україні безбар’єрного простору.
     Зокрема, Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України  реалізує флагманський проект «Безбар’єрне відновлення». Він передбачає створення нових та модернізацію чинних державних будівельних норм (ДБН); запровадження механізму державного контролю за порушення стандартів безбар’єрності та моніторингу об’єктів.
     «Відновлення — це не тільки про відбудову зруйнованого. Це про нові стандарти, зокрема в частині безбар’єрності, екологічності та технологічності. Наша мета — 100-відсоткова відповідність відновленої інфраструктури стандартам безбар’єрного простору. Дякую Першій леді Олені Зеленській за лідерство в розбудові безбар’єрного простору в Україні», — прокоментував Віце-прем’єр-міністр з відновлення України — Міністр розвитку громад, територій та інфраструктури Олександр Кубраков.
     У рамках флагманського проекту планується навчання фахівців у сфері містобудування, архітектури і транспорту сучасним підходам до проєктування безбар’єрних просторів.
     «Доки триває війна, людей, які потребуватимуть протезування, на жаль, ставатиме більше. Це означає, що ваша робота набуває ще більшої важливості. Зараз ми точно знаємо: безбар’єрною має стати вся країна. Це має бути весь наш простір. Фізичний, коли зручність не закінчується разом з інфраструктурними змінами. І простір ментальний, коли можливості не обмежені ніде, ні в чому», – акцентувала Перша леді Олена Зеленська.
     Зазначимо, що робота Міністерства на цьому напрямку відповідає вимогам Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року. Стратегія розроблена в межах ініціативи Першої леді Олени Зеленської «Без бар’єрів».

 

 

 

 

Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України

Залиште коментар