Юрінком Прес
“Юрiнком Прес” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

У Києві відновив роботу офіс Польського агентства з інвестицій і торгівлі

0 82

З початком повномасштабного вторгнення росії Київський офіс Агентства було тимчасово перенесено до Варшави, де на його базі було створено центр підтримки українського бізнесу.

Головним напрямом роботи офісу в Києві стане сприяння виходу польського бізнесу на український ринок, зокрема залучення інвестицій у проекти відновлення. Так, представники польських компаній зможуть отримати допомогу та інформацію щодо подальшої співпраці.

Можливості залучення польського бізнесу обговорили Віце-прем’єр-міністр з відновлення України — Міністр розвитку громад, територій та інфраструктури Олександр Кубраков та Уповноважена з питань польсько-української співпраці Ядвіга Емілевич.

«Для нас важливо розпочати залучення польських компаній до проектів з відновлення України вже сьогодні. Впевнений, що цьому сприятиме відновлення роботи представництва Польської агенції з інвестицій і торгівлі у Києві, і це є позитивним сигналом для компаній та інвесторів.

Ми вдячні польському Уряду за зацікавленість у проектах відбудови Харкова. Йдеться, зокрема, про відновлення шкіл, лікарень та іншої соціальної інфраструктури.

Зі своєї сторони ми працюємо над удосконаленням закупівельних процедур згідно з європейськими стандартами та покращенням прозорості та підзвітності процесу відновлення через запровадження системи DREAM. Польський бізнес буде чітко розуміти, куди, як і наскільки ефективно були витрачені його кошти.

Дякую Ядвізі Емілевич та всьому польському народу за непохитну підтримку України з перших днів повномасштабного вторгнення. Допомога Польщі, без сумніву, є фундаментальною для воєнної, економічної та соціальної стійкості України», — зазначив Олександр Кубраков.

Також в рамках зустрічі було обговорено шляхи покращення інвестиційного клімату в Україні та посилення ролі Польщі в міжнародних донорських платформах, зосереджених на підтримці України.

Зазначимо, що Польське агентство з інвестицій і торгівлі (PAIH) вже створило базу даних польських компаній, які шукають можливості співпраці з українським бізнесом. У ній розміщені дані щодо понад 2,5 тисячі підприємств та організацій.

Серед найбільш перспективних напрямків для співпраці польські підприємці називають будівельну та транспортну галузі.

Польське агентство інвестицій та торгівлі (PAIH) — консультативна установа, яка працює у складі групи Польського фонду розвитку під керівництвом Міністерства розвитку і технологій Польщі. Її головним завданням є підтримка польських компаній у їхній міжнародній діяльності та іноземних компаній, які планують розвивати бізнес у Польщі.

 

 

 

 

Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України

Залиште коментар