Юрінком Прес
“Юрiнком Прес” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

У Херсонській ОВА запустили гарячу лінію для допомоги постраждалим громадянам

0 78

У Херсонській ОВА запустили гарячу лінію для допомоги постраждалим громадянам. Про це в ефірі національного телемарафону «Єдині новини» заявив голова Херсонської обласної військової адміністрації Олександр Прокудін.

Кожен небайдужий громадянин може зателефонувати на гарячу лінію з приводу надання допомоги постраждалим жителям Херсонщини — 0 800 101 102.

Глава ОВА розповів, що наразі для ліквідації усіх наслідків, спричинених підривом окупантами Каховської ГЕС, область потребує додаткових ресурсів — як у техніці, так і в живій силі.

«Для ліквідації наслідків цієї катастрофи нам потрібні додаткові ресурси, а саме — бутильована вода, речі, меблі та одяг для людей, які залишились без житла. Зараз також потрібна спецтехніка для ліквідації. Йдеться про екскаватори, всюдиходи, самоскиди, навантажувачі, автобуси, рятувальні жилети та усе, що можна використати для порятунку людини у воді», — розповів Олександр Прокудін.

Він наголосив, що громадяни можуть знайти актуальну інформацію щодо потреб області на офіційному сайті адміністрації, або ж у Facebook чи Telegram.

«Я знаю, що українці дивовижні і готові віддати останнє, але давайте будемо розміреними, ваші ресурси можуть знадобитися для когось іншого. Тож спершу уточніть, а потім надсилайте допомогу», — заявив голова ОВА.

Олександр Прокудін розповів, що наразі ОВА потребує людей, які готові працювати операторами цієї гарячої лінії:

«Якщо ви готові доєднатися до цієї корисної справи — дзвоніть на гарячу лінію військової адміністрації», — додав він.

 

 

 

 

Міністерство внутрішніх справ України

Залиште коментар