Юрінком Прес
“Юрiнком Прес” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

У Дії вибрали назву для Південно-Західної залізниці

0 67

Протягом тижня українці в Дії вибирали нову назву для Південно-Західної залізниці. Усього в опитуванні взяли участь понад 1,1 млн користувачів. Більшість із них — понад 417,2 тисяч українців —  проголосували за назву Центральна залізниця.

На другому місці — Київська залізниця (понад 328,6 тисяч голосів), на третьому — Столична залізниця (понад 242,4 тисяч голосів), а на четвертому — Північна залізниця (понад 138,9 тисяч голосів). Після завершення першого спільного опитування з Укрзалізницею одразу стартує наступне — потрібно вибрати нову назву для Південної залізниці. Виберіть свій варіант у Дії з 10 до 17 березня.

Опитування відбувається у межах масштабного проекту Укрзалізниці Залізна українізація. Протягом 3 років змінять назви залізниць, позбудуться радянських символів та російських написів. Кожен українець може долучитися до українізації шляхом електронної демократії і зробити свій внесок у зміни Укрзалізниці. Зокрема, вибрати нові назви для філій.

Річ у тім, що дві гілки Укрзалізниці — Південно-Західна та Південна — отримали назви за географічною прив’язкою до російської імперії. Хоча територіально розміщені в зовсім інших регіонах. Так, Південно-Західна залізниця простягається від Чернігівщини до Поділля, охоплюючи території 5 та частково ще 6 областей нашої держави. А Південна охоплює території Харківської, Полтавської, Сумської, окремі райони Чернігівської, Луганської областей.

Зараз саме час позбутися російського минулого і будь-яких зв’язків із країною-агресором. Долучайтеся до нового опитування в Дії і виберіть для Південної залізниці нову назву, яка відповідає її реальному розташуванню.

Щоб узяти участь в опитуванні, авторизуйтеся у застосунку, виберіть Послуги, а далі — Опитування.

Проголосуйте за один із чотирьох варіантів:

  • Харківська залізниця
  • Слобожанська залізниця
  • Слобідська залізниця
  • Східна залізниця

Результати будуть доступні після завершення опитування.

Опитування в Дії реалізовано Мінцифри спільно з Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури й Укрзалізницею.

 

 

Міністерство цифрової трансформації України

Залиште коментар