Юрінком Прес
“Юрiнком Прес” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Цього року Уряд виділив 40 млрд грн для інвестицій в українських виробників безпілотників

0 78

Війна щодня ставить нові виклики. Один з ключових — військові технології. Україна мусить бути на крок попереду ворога та берегти кожного нашого воїна. Такі можливості дають безпілотники. На цьому наголосив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль у своєму виступі на форумі, присвяченому річниці проекту «Армія дронів».

Захід відбувся у Києві 25 липня за участі Першого віце-прем’єр-міністра — Міністра економіки Юлії Свириденко, Віце-прем’єр-міністра з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій Михайла Федорова, Міністра з питань стратегічних галузей промисловості Олександра Камишіна та Міністра фінансів Сергія Марченка.

Як зауважив Денис Шмигаль, форум об’єднав українських виробників БПЛА та дав майданчик обговорити й представити передові технології в цьому напрямку.

«Рік тому через ініціативу Президента Володимира Зеленського UNITED24 ми зібрали понад 4 млрд грн, які інвестували в українських виробників безпілотників. На той час їх було менше десятка. Сьогодні це понад 40 компаній, які мають контракти з державою, а виробництво БПЛА зросло в десятки разів», — підкреслив Прем’єр-міністр.

Зі свого боку Уряд виділив 40 млрд грн цього року, які інвестує в українських виробників безпілотників. Денис Шмигаль відзначив, що Уряд усунув митні бар’єри для завезення запчастин і комплектацій, підняв частку прибутку виробників БПЛА до 25%, а також ухвалив рішення, що сприятиме масовому виробництву боєприпасів для дронів.

«Відео роботи українських безпілотників зі знищення російської техніки — це найкращий результат і свідчення наших спільних дій з українськими виробниками. Дякую всім, хто наближає нашу перемогу!» — наголосив Прем’єр-міністр.

Денис Шмигаль: Цього року Уряд виділив 40 млрд грн для інвестицій в українських виробників безпілотниківДенис Шмигаль: Цього року Уряд виділив 40 млрд грн для інвестицій в українських виробників безпілотниківДенис Шмигаль: Цього року Уряд виділив 40 млрд грн для інвестицій в українських виробників безпілотниківДенис Шмигаль: Цього року Уряд виділив 40 млрд грн для інвестицій в українських виробників безпілотниківДенис Шмигаль: Цього року Уряд виділив 40 млрд грн для інвестицій в українських виробників безпілотниківДенис Шмигаль: Цього року Уряд виділив 40 млрд грн для інвестицій в українських виробників безпілотниківДенис Шмигаль: Цього року Уряд виділив 40 млрд грн для інвестицій в українських виробників безпілотниківДенис Шмигаль: Цього року Уряд виділив 40 млрд грн для інвестицій в українських виробників безпілотників

 

 

 

Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України

Залиште коментар