Юрінком Прес
“Юрiнком Прес” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Тендер на закупівлю «Пакунка малюка» проведено, усі родини отримають допомогу від держави вчасно

0 78

При народженні дитини кожна сімʼя має право на отримання одноразової допомоги «Пакунок малюка»* у натуральній або грошовій  формі. Для реалізації цієї програми у бюджеті на 2023 рік закладено понад 1,4 млрд грн: на закупівлю «пакунків» й  на надання грошової компенсації родинам за невикористані «пакунки».

31 березня 2023 р., для забезпечення  безперебійності процесу отримання допомоги,  Мінсоцполітики оголосило відповідний тендер на закупівлю  з терміном прийому пропозицій – до 10 квітня 2023 р. Оголошення про закупівлю було розміщено на електронній платформі Prozorro .

На сьогодні тендер проведено й визначено компанію-переможця (Скай Трейд Україна), яка має забезпечити  61 456 комплектів «пакунків» належної якості за найбільш оптимальною ціною.

Наразі  нестачі  «Пакунків малюка» в регіонах не спостерігається, наявних у медичних закладах  залишків розрахунково має вистачити щонайменше до кінця червня поточного року. 

Керівництво Мінсоцполітики тримає на постійному контролі це питання, а працівники Національної соціальної сервісної служби України проводять моніторинг ситуації та вирішують проблемні питання щодо наявності «пакунків малюка» у медичних закладах країни.

*є безповоротною адресною соціальною допомогою сім’ям, у яких народилася дитина або, у разі відсутності обох батьків, – родичам, які в установленому порядку забирають дитину з пологового будинку чи з іншого закладу охорони здоров’я, усиновлювачам, опікунам, прийомним батькам, батькам-вихователям, патронатним вихователям новонародженої дитини, іноземцям та особам без громадянства, які перебувають на території України на законних підставах, а також особам, яких визнано в Україні біженцями або особами, які потребують додаткового захисту, що народили дитину.

Міністерство соціальної політики України

Залиште коментар