Юрінком Прес
“Юрiнком Прес” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Співпраця на новому рівні: в Україні буде створено офіс Продовольчої організації ООН

0 72

Кабінет Міністрів погодив підписання Угоди між Урядом України та Продовольчою та сільськогосподарською організацією ООН – FAO – про створення в нашій країні Проектного офісу і надання технічної та гуманітарної допомоги нашій державі.

Згідно рішення Уряду, ухваленого на засіданні 27 вересня, підписати Угоду уповноважено Першого віце-прем’єр-міністра – Міністра економіки України Юлію Свириденко.

«Україна давно та плідно співпрацює з FAO – організацією, місією якої є боротьба з голодом по всьому світу. Адже наша держава була та залишається житницею Європи та світу. Однак через війну, розв’язану росією, допомога потрібна вже нам. FAO надає її, зокрема, реалізуючи спільно з урядами країн-партнерів програми підтримки українських аграріїв», – зазначила Юлія Свириденко, додавши:

«Ухвалення Угоди та створення в Україні офісу FAO дозволить підняти співробітництво на значно вищий рівень. Це стосується також програм підтримки сільгоспвиробника і надання гуманітарної допомоги українцям, що опинилися у складних життєвих обставинах. Очікуємо більш тісної координації в питаннях зернового експорту. Україна й надалі допомагатиме країнам, де гостро стоїть питання продовольства. У перспективі співробітництво сприятиме зростанню українського експорту та досягненню нашої мети – створенню експортоорієнтованої економіки з високою доданою вартістю».

З початком широкомасштабного вторгнення рф Продовольча та сільськогосподарська організація ООН оновила План швидкого реагування в Україні з метою допомоги дрібним українським фермерам та середнім виробникам. Станом на середину серпня на кошти, виділені країнами та неурядовими організаціями, FAO надала екстрену сільськогосподарську допомогу (насіннєвий матеріал, багатоцільову грошову допомогу) 80 тисячам осіб в 13 областях України.

За фінансової підтримки, зокрема, Японії та Канади FAO спільно з Урядом України реалізує проєкти з відновлення потужностей для зберігання зернових, покликані допомогти фермерам зберегти врожай та тримати на високому рівні експортний потенціал України. Проекти передбачають постачання українським аграріям у 10 областях України обладнання для навантаження та розвантаження зерна, модульних контейнерів для зберігання тощо.

В цілому на здійснення Плану швидкого реагування в Україні та Стратегії щодо нарощування потужностей для зберігання зерна FAO планує залучити 180,4 млн дол. США.

Довідково

Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (Food and Agriculture Organization, FAO) – спеціалізована установа Організації Об’єднаних Націй. Мета діяльності – забезпечення продовольчої безпеки у світі, підвищення рівня харчування та стандартів життя у країнах-членах. Членами FAO є 194 країні та ЄС. З Україною співпрацює з 2003 року, надаючи допомогу з розвитку.

 

Міністерство економіки України

Залиште коментар