Юрінком Прес
“Юрiнком Прес” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Розбудовуємо е-демократії в регіонах: усі громади Полтавщини запровадили сервіс електронного звернення

0 426

Відтепер сервіс електронних звернень доступний у всіх 60 громадах Полтавської області. Тож мешканці регіону можуть направляти свої зауваження та пропозиції до органів місцевого самоврядування онлайн. Це спростить та пришвидшить процес обробки звернень, а також підвищить рівень захисту інформації. Завдяки цьому місцева влада зможе значно швидше відповідати на запити громадян.

«Електронні звернення — це один з інструментів е-демократії. Вони допоможуть побудувати ефективну комунікацію громадян із владою та залучити людей до державотворення. Уже 100% громад на Полтавщині запровадили сервіс е-звернень. Тож громадянам більше не потрібно витрачати час на походи до держустанов. Тепер вони можуть направити звернення онлайн у кілька кліків, навіть не виходячи з дому. Крім того, 95% громад уже запровадили електронні петиції та 90% — електронні консультації. Наша мета — 100% всіх інструментів е-демократії в усіх 60 громадах», — зазначив заступник начальника Полтавської ОВА Ігор Панченко.

Сайти територіальних громад Полтавщини поки що не адаптовані під єдиний формат, тому процес подання електронного звернення в різних населених пунктах може відрізнятися.

Для того щоб подати е-звернення до органу самоврядування у вашому регіоні, необхідно:

  • перейти на сайт територіальної громади;
  • вибрати Електронні звернення. Якщо такого модуля на сайті немає, необхідно натиснути Контакти — Форма для зворотного зв’язку.
  • зазначити у зверненні ваше прізвище, ім’я та по батькові;
  • написати питання, зауваження, пропозиції, прохання або ж описати скаргу чи висловити вимоги;
  • зазначити електронну адресу. Туди надійде відповідь на ваше звернення.

Проект реалізують завдяки співпраці громад та Полтавської ОВА з платформою E-dem за підтримки Програми EGAP.

 

 

 

 

Міністерство цифрової трансформації України

Залиште коментар