Юрінком Прес
“Юрiнком Прес” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Реєстрацію на “Ігри Нескорених” продовжено до 21 березня

0 67

Прийом заявок на участь у Всеукраїнських змаганнях “Іграх Нескорених” продовжено на один тиждень – зареєструватись для участі у відборі до національної збірної на порталі Е-ветеран https://eveteran.gov.ua/ можна до 21 березня включно.

Таке рішення було прийнято на робочій зустрічі щодо підготовки до всеукраїнських змагань під головуванням Міністра у справах ветеранів України Юлії Лапутіної.

“Цього року Ігри Нескорених пройдуть у Німеччині, в Дюссельдорфі. Україну буде представляти команда з 24 спортсменів – ми приймаємо заявки вже майже місяць і маємо дуже талановитих кандидатів. На сьогодні це 126 заявок. Щоб кожен, хто хоче представити Україну на міжнародній арені, отримав такий шанс, ми пролонгуємо прийом заявок ще на один тиждень. Це час для тих, хто не встиг зареєструватись через повітряні тривоги, відсутність електроенергії, не встиг отримати довідку від спортивного лікаря, все ж подати заявку”, – говорить Юлія Лапутіна.

На нараді обговорили загальний стан підготовки до проведення Всеукраїнських змагань та залучення представників інститутів громадянського суспільства до робочої групи щодо їх організації. Зокрема, увагу приділено важливості формування сильної супроводжуючої команди.

Окремо учасники робочої групи обговорили залучення незалежного експерта до розробки єдиної методології проведення заходів з фізкультурно-спортивної реабілітації ветеранів війни та членів їх сімей, сімей загиблих (померлих) ветеранів війни.

Нагадаємо, зареєструватись для участі у Всеукраїнських змаганнях «Ігри Нескорених» можна на порталі Е-ветеран за посиланням: https://eveteran.gov.ua/benefits/uchast-u-vseukrayinskih-zmagannyah-igri-neskorenih

Для цього кандидатам необхідно заповнити коротку онлайн-форму та прикріпити первинні документи про отримання травми внаслідок бойових дій (наприклад, висновок МСЕК чи ВЛК) і довідку під спортивного лікаря.

Покрокову інструкцію як це зробити – дивіться тут.

Як отримати довідку від спортивного лікаря – читайте за посиланням.

Маєте запитання чи складнощі у поданні заявки? Телефонуйте за номером +380 (63) 230-23-25 і наші фахівці вам допоможуть.

 

 

Міністерство у справах ветеранів України

Залиште коментар