Юрінком Прес
“Юрiнком Прес” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Пункти незламності: Знайти своє безпечне місце миттєво

0 305

На сьогодні по всій Україні відкрито 10 801 Пункт незламності – місця, де передбачені тепло, вода, електрика, мобільний зв’язок, інтернет, місце для відпочинку, аптечки та забезпечення для мам і дітей.

У “сплячому режимі”, тобто готові до відкриття в разі необхідності, ще 2 518. 96 з них – на вокзалах. Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури координує розгортання Пунктів незламності, очолює Штаб підготовки – Віце-прем’єр-міністр з відновлення України — Міністр розвитку громад, територій та інфраструктури України Олександр Кубраков.

Відсьогодні у застосунку Дія стала доступна карта Пунктів незламності. Тепер українці зможуть легко, зручно і швидко перевірити наявність послуг в найближчому до них пункті, а також дізнатися дорогу до нього.

Під час пошуку Пункту незламності важливо обрати вашу область і завантажити мапу. Це забезпечить доступні до інформації та мапи навіть в умовах блекаутів, відсутності світла або інтернету.

Також у Дії можна встановити фільтр і знайти локацію з необхідними опціями — пандус, інтернет, мобільний зв’язок, генератор тощо. На мапі з’являться лише ті пункти, де ці опції доступні. Далі вибираєте необхідний Пункт незламності й можете бути впевнені, що матимете змогу зарядити телефон, зателефонувати рідним чи просто зігрітися.

Щоб отримати послугу:

  • авторизуйтеся в застосунку
  • натисніть Послуги — Пункти незламності
  • ознайомтеся з інформацією та натисніть Далі
  • виберіть свою область та завантажте мапу. У подальшому мапа буде доступна для використання офлайн
  • перейдіть до мапи та надайте доступ до своєї геолокації. Тоді Дія покаже пункти незламності в радіусі 1,5 км. Якщо не хочете ділитися своїм розташуванням, можете знайти пункти за допомогою масштабування;
  • за бажанням відфільтруйте пункти;
  • натисніть кнопку Прокласти маршрут.

З міркувань безпеки геолокації Пунктів незламності не відображаються в Херсонській, Донецькій, Запорізькій, Луганській та частково Харківській, Чернігівській, Дніпропетровській і Миколаївській областях.

Завдяки зусиллям Мінінфраструктури на сьогодні у всіх регіонах досягнуто, а в багатьох перевиконано плановий показник розгортання пунктів незламності. Розгортання пунктів незламності відбувається зусиллями обласних військових адміністрацій, органів місцевого самоврядування, ДСНС України, відповідального бізнесу, Укрзалізниці та Нацполіції.

 

 

 

 

 

Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України

Залиште коментар