Юрінком Прес
“Юрiнком Прес” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Пропозиції для співпраці

0 1 710

Пропозиції для співпраці.

Із 24 лютого 2022 р. в Україні введений воєнний стан.

Внаслідок росій’ської агресії зруйнована значна кількість об’єктів цивільної інфраструктури, включаючи й ту, що забезпечувала видавничу діяльність та доступ до навчальної та наукової продукції.

Наразі, у багатьох ВУЗах нашої країни відновлено навчання студентів та докторантів PhD, багато студентів та докторантів PhD отримали можливість продовжити своє навчання закордоном за навчальними планами України.

З метою збереження наукових зв’язків, сприяння розвитку національної науки, забезпечення доступу студентів, викладачів та усіх заінтересованих осіб до наукового надбання України, надаємо можливість авторам учбових та наукових творів розміщувати їх на нашому сайті видання у відповідних рубриках із вільним доступом до них в режимі онлайн без використання кодування.

Із питань розміщення своїх творів та інших питань організаційного характеру автори можуть звертатися  на e-mail: lawyer@yurincom.kiev.ua або  edit@yurincom.kiev.ua.

Залиште коментар