Юрінком Прес
“Юрiнком Прес” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Прем’єр-міністр України провів зустріч у Ватикані з Папою Франциском

0 71

У межах робочого візиту до Італійської Республіки Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль провів аудієнцію у Ватикані з Його Святістю, Папою Франциском.

Глава українського Уряду розповів Понтифіку, як українці щодня вимушені боротися за свої життя у війні, яку розв’язала росія. Він також високо оцінив зусилля Святого Престолу, спрямовані на завершення війни, і підкреслив, що Україна вважає найкращим шляхом до миру — формулу Президента України Володимира Зеленського.

Денис Шмигаль висловив сподівання, що Ватикан долучиться до реалізації формули, зокрема до процесу повернення полонених і депортованих, відновлення справедливості та фіксації закінчення війни.

Крім того, Прем’єр-міністр передав Папі Франциску фотоальбом про злочини росії в Бучі, Бородянці й інших містах України. Цей альбом наочно демонструє ненависть і жорстокість агресора, які він приніс на українські землі.

Денис Шмигаль подякував Його Святості за гуманітарну допомогу, а також за лікування у ватиканському госпіталі українських дітей, які постраждали від російської агресії. Він також поділився очікуваннями, що Святий Престол використає свій вплив, аби повернути мир на всі українські землі.

На завершення очільник українського Уряду запросив Папу Франциска особисто відвідати Україну.

У Ватикані Прем’єр-міністр України також провів зустріч із Державним секретарем Святого Престолу кардиналом П’єтро Пароліном.

Прем’єр-міністр України провів зустріч у Ватикані з Папою ФранцискомПрем’єр-міністр України провів зустріч у Ватикані з Папою ФранцискомПрем’єр-міністр України провів зустріч у Ватикані з Папою ФранцискомПрем’єр-міністр України провів зустріч у Ватикані з Папою ФранцискомПрем’єр-міністр України провів зустріч у Ватикані з Папою ФранцискомПрем’єр-міністр України провів зустріч у Ватикані з Папою ФранцискомПрем’єр-міністр України провів зустріч у Ватикані з Папою Франциском

 

 

 

Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України

Залиште коментар