Юрінком Прес
“Юрiнком Прес” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Погром могил захисників України

0 34

Зовсім нещодавно всіх приголомшила новина щодо акту вандалізму на могилах загиблих захисників України. Слідством встановлено, що 20 червня в м. Києві на території Аскольдової могили відбувся погром могил, де захороненні українські захисники Дмитро Коцюбайло  (позивний «Да Вінчі»),  Андрій Пильщиков («Джус») та Павло Петриченко. Було потрощено самі могили, розбито лампадки та навіть поламано пам’ятні таблички.

Офіс Генерального прокурора доводить до відома, що особу підозрюваної було встановлено та затримано в порядку ст. 208 КПУ в день вчинення діяння. До того ж їй вже повідомлено про підозру за даним фактом наруги над могилами захисників України (ч. 3 ст. 297 КК України). Зазначається, що вчинено дані дії я було з хуліганських мотивів.

Наразі готується клопотання про обрання запобіжного заходу.

 

Джерело: https://gp.gov.ua/ua/posts/naruga-nad-mogilami

Залиште коментар