Юрінком Прес
“Юрiнком Прес” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Обережно міни: рятувальники закликають громадян не нехтувати правилами безпеки

0 322

Уважність та обережність надважливі, особливо коли йдеться про мінну небезпеку.

На деокупованих територіях України ворог залишив велику кількість вибухонебезпечних предметів, що можуть призвести до жахливих травм, втрати кінцівок і навіть загибелі. Більшість мін встановлені приховано, тому їх рідко можна побачити.

Від початку повномасштабного вторгнення рф в Україну, за даними Мінреінтеграції, від ВНП загинуло 246 людей, поранено — 523.

Неухильно дотримуйтеся правил мінної безпеки! Попереджайте дітей про небезпеку, яку несуть ВНП, щоб уникнути ризику.

Так, упродовж минулої доби піротехнічні підрозділи ДСНС залучалися 163 рази, виявлено, вилучено і знешкоджено 770 од. вибухонебезпечних предметів, обстежено територію площею 176 гектарів.

Найчастіше піротехнічні підрозділи працювали: в Харківській області 23 тис. 497, Київщині – 8 тис. 957, Донеччині – 8 тис. 380, Миколаївщині – 6 тис. 173, Херсонщині – 8 тис. 118, Чернігівщині – 5 тис. 003, Сумщині – 2 тис. 577, Черкащині – 1 тис. 327.

Всього з початку широкомасштабного військового вторгнення російської федерації на території України знешкоджено 440 тис. 267 од. вибухонебезпечних предметів та 2 тис. 892 кг вибухової речовини, у тому числі 3 тис. 103 од. авіаційні бомби. Обстежено територію площею понад 101 тис. 332 гектари.

У разі виявлення підозрілого предмета або вибухівки одразу повідомляйте за номером телефону – «101».

 

 

 

 

Державна служба України з надзвичайних ситуацій

Залиште коментар