Юрінком Прес
“Юрiнком Прес” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Наймасовіше опитування у Дії: українці вирішили, чи залишити 8 березня вихідним

0 82

Напередодні 8 березня українці вирішували: залишити цей день офіційним вихідним чи зробити робочим. Більшість користувачів Дії проголосували за те, щоб залишити 8 березня вихідним. Такий варіант підтримали понад 1,3 млн українців.

Більше 703 тисяч користувачів проголосували за те, щоб зробити 8 березня робочим днем. Ще 110 тисяч українців не визначилися.

Це опитування стало наймасовішим серед усіх 11 голосувань, які були реалізовані в Дії. У ньому взяли участь понад 2,1 млн українців.

Результати голосування врахують у Парламенті перед ухваленням законопроекту про 8 березня. Продовжуємо будувати електронну демократію в Дії, щоб держава враховувала думку кожного українця під час ухвалення рішень.

Нагадаємо: у застосунку триває ще одне опитування. Українці можуть долучитися до українізації Укрзалізниці та вибрати нову назву для Південно-Західної філії.

Опитування в Дії ініційоване за парламентської ініціативи та реалізоване Мінцифри спільно з Міністерством культури та інформаційної політики України.

 

 

Міністерство цифрової трансформації України

Залиште коментар