Юрінком Прес
“Юрiнком Прес” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

На Чернігівщині відновлено 6 амбулаторій та 4 ФАП, які були пошкоджені росіянами

0 63

В умовах повномасштабної війни вдалося відновити 10 пошкоджених ворогом медзакладів, які належать до Чернігівського районного центру первинної медичної допомоги (ЦПМСД).

Загалом у підпорядкуванні цих закладів – 49 підрозділів: 14 сімейних амбулаторій та 35 фельдшерсько-акушерських й фельдшерських пунктів. Більшість із них розташовані в населених пунктах, які перебували під окупацією армії агресора та зазнавали ракетно-бомбових ударів. Так, 6 амбулаторій та 4 фельдшерських пунктів Чернігівщини отримали значні пошкодження або були повністю зруйновані.

На кінець червня 2023 року у пошкоджених медзакладах, які потребували заміни вікон та поточного ремонту, були проведені необхідні роботи. Загалом вдалося відновити 10 медзакладів, ще кілька перебувають у процесі відновлення. Амбулаторії та фельдшерські пункти продовжують функціонувати та надавати медичну допомогу мешканцям області.

Внаслідок повномасштабної війни росії проти України чимало медичних закладів було пошкоджено або вщент зруйновано. Ворог щоденно продовжує завдавати ударів по медичній інфраструктурі України. Попри це Міністерство охорони здоров’я разом із партнерами продовжують працювати та відновлювати медичні заклади, адже їхнє відновлення є одним із ключових аспектів забезпечення доступності медичної допомоги.

Від початку повномасштабної війни на Чернігівщині відновлені 36 об’єктів медзакладів та 17 – відновлені частково. Загалом в Україні протягом 15 місяців повномасштабної війни було пошкоджено 1560 об’єктів медзакладів, з яких 335 – вдалося відновити повністю та ще 355 – відновлені частково.

 

 

 

 

Міністерство охорони здоров’я України

Залиште коментар