Юрінком Прес
“Юрiнком Прес” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

«Книги на фронт»: МКІП та Культурний Десант презентували новий проект для підтримки військових

0 71

МКІП разом із ГО «Культурний десант» та мережами книгарень презентували спільну ініціативу «Книги на фронт». Мета проекту – підтримка українських захисників, надання їм можливості розслабитися та абстрагуватися після напруженого бойового дня, а також розвиток культури читання серед військових.

У презентації взяли участь Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко; начальник Головного управління морально-психологічного забезпечення Збройних Сил України Владислав Клочков; очільник ГО «Культурний десант» Коля Сєрга; PR-менеджер видавництва «КСД» Тетяна Рябченко; директор видавництва «Моя книжкова полиця» Ірина Михайленко.

«Проект «Книги на фронт» – це важлива ініціатива, яка спрямована на підтримку українських військових, що зараз перебувають на передовій. Це передусім проект, що об’єднує українців в бажанні допомогти нашим військовим, які відстоюють мир і свободу в Україні. Тому запрошую всіх долучитися до проекту!» – сказав Олександр Ткаченко.

Він також підкреслив, що такий проект – ще одне свідчення нашої національної єдності та підтримки наших захисників.

«росіяни ж воюють з нашими книжками також. Ви самі бачили у звільнених містах: вони виносять і знищують всі книжки українською мовою. Натомість можуть принести маленький бюстик пушкіна», – зауважив Міністр.

Наразі до проекту долучилися 3 книжкові мережі зі своїми 69 магазинами по всій Україні. «Книжковими» партнерами стали мережі Клуб сімейного дозвілля (39 магазинів), КМ БУКС (28 магазинів), Моя книжкова полиця (2 магазини).

Логістичним партнером проекту стала «Нова пошта».

«Військовослужбовці сьогодні – це і кандидати наук, і доктори філософії, і доктори наук. Це розумні освічені люди, які мають потребу розвиватися навіть під час війни з одного боку і уникнути інформаційного вакууму – з іншого. Нині у кожній військовій частині ми маємо бібліотеки, але, на жаль, раніше цей напрямок не розвивався… Тож маю надію, що нині ми разом зробимо військові бібліотеки сучасного європейського рівня», – сказав начальник Головного управління морально-психологічного забезпечення Збройних Сил України Владислав Клочков.

На думку очільника ГО «Культурний десант», зважаючи на те, що нині боронять Україну дуже різні люди з дуже різними інтересами, то й книги мають бути різноманітними.

«Книжки можуть бути абсолютно різні. Коли ми запускали проект, то спочатку ми хотіли взяти команду психологів, щоб вони надали свої рекомендації, які книжки краще читати. І нам дуже крутий психолог сказала, що тут точно не потрібні ніякі списки, і хай те, що люди відчувають, те і відправляють», – зазначив Коля Сєрга.

Більше читайте на сайті МКІП.

 

 

 

Міністерство культури та інформаційної політики України

Залиште коментар