Юрінком Прес
“Юрiнком Прес” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Канадський Червоний Хрест перерахував понад 220 млн доларів підтримки Україні

0 125

Канадський Червоний Хрест вже перерахував понад 220 млн доларів підтримки Україні та надалі надаватиме свою допомогу. Про це повідомив Конрад Сове, президент і генеральний директор Канадського Червоного Хреста, під час зустрічі з Міністром охорони здоровʼя України Віктором Ляшком.

«Україна щиро вдячна народу Канади за потужну підтримку, яка значно посилилась з початком повномасштабної війни в нашій країні. Ми цінуємо надану допомогу, в тому числі й у сфері охорони здоровʼя. Війна є надзвичайним випробуванням, що приносить як прямі, так і непрямі втрати. Постійні руйнування інфраструктури, мостів та доріг, криза пального минулого літа, інфляція, економічні виклики та багато інших факторів змушують нас все більше уваги приділяти питанню доступності медичної допомоги для українців. Особливо тих, хто проживає у віддаленій місцевості. Тому ініціативи, які реалізує Канадський Червоний Хрест та Національний Комітет Товариства Червоного Хреста України, є вкрай важливими. Ми сподіваємося на продовження та розширення співпраці в цьому напрямі», – зазначив Віктор Ляшко.

Учасники зустрічі обговорили важливість концентрації зусиль на тому, аби забезпечити базову потребу українських пацієнтів у послугах первинної медичної допомоги. Наразі в рамках ініціативи Національного Комітету Товариства Червоного Хреста України на території України вже працює 1000 патронажних медсестер. За словами Максима Доценка, генерального директора Національного Комітету Товариства Червоного Хреста України, до кінця 2025 року планується збільшення їх кількості до 5000. Також по всій Україні вже працює 100 мобільних бригад, які виїжджають до віддалених населених пунктів. Невдовзі їх має стати 150. У складі кожної мобільної бригади працюють висококваліфіковані спеціалісти з великим медичним стажем роботи, які надають комплекс медичних та психологічних послуг.

Крім цього, присутні зупинилися на співпраці у сфері ментальної, фізичної та соціальної реабілітації, потреба у якій постійно зростає.

Нагадаємо, нещодавно Кабінет Міністрів України доручив відомствам активізувати роботу з організації надання реабілітаційної допомоги у підпорядкованих закладах охорони здоров’я за підходами, які запровадило Міністерство охорони здоровʼя через програму медичних гарантій.

 

 

Міністерство охорони здоров’я України

Залиште коментар