Юрінком Прес
“Юрiнком Прес” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

єВідновлення: у Дії можна буде отримати кошти на ремонт житла, яке постраждало через війну

0 92

Уряд ухвалив постанову, яка визначає процедуру та умови надання державної допомоги українцям, домівки яких пошкоджені через бойові дії. Отримати її можна буде з електронною послугою єВідновлення в застосунку Дія.

Через російське вторгнення домівки багатьох українців були частково або повністю зруйновані. У застосунку та на порталі Дія з березня 2022 року надійшло більше 358 тисяч повідомлень про пошкоджене та зруйноване майно. Саме тому важливо створити ефективний план відновлення та компенсувати збитки українцям.

Подати заяву про отримання допомоги можна буде в застосунку Дія. Власники пошкодженого майна зможуть отримати фінансову підтримку для закупівлі будівельних матеріалів та оплати ремонтних робіт. Суму визначить комісія після підрахунку обсягів пошкоджень, а відомості про обстеження та суму допомоги внесуть до Реєстру пошкодженого та знищеного майна.

Команди Мінцифри та Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури за підтримки USAID / UK aid проекту TAPAS вже працюють над розробкою послуги. Наразі проводиться підготовка до впровадження процедури. Спершу послугу єВідновлення протестують, а також перевірять взаємодію органів місцевого самоврядування з Реєстром пошкодженого та знищеного майна.

Відповідний порядок компенсації розроблено Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури у співпраці з Міністерством цифрової трансформації, за підтримки USAID / UK aid проекту «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/ TAPAS».

 

 

 

Міністерство цифрової трансформації України

Залиште коментар