Юрінком Прес
“Юрiнком Прес” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Енергетики Херсонщини отримали 230 тонн енергетичного обладнання для відновлювальних робіт

0 78

Міністерство енергетики України передало АТ «Херсонобленерго» чергову партію обладнання для проведення відновлювальних робіт, яке було надане міжнародними партнерами. Вантаж включає два силових трансформатори, які надійшли з Литви, а також необхідне для ремонту ЛЕП обладнання загальною вагою 6,5 тонн, що надали партнери з Німеччини.

«Енергетики Херсонщини продовжують працювати в умовах надзвичайних ризиків, на замінованих ворогом територіях, щоденно проявляючи героїзм. Надане міжнародними партнерами обладнання допомагає їм відновлювати постраждалі від дій російських варварів енергетичні об’єкти і посилювати надійність електропостачання мешканцям прифронтової області. Дякуємо партнерам з Литви і Німеччини за чергову партію допомоги», – зазначив Міністр енергетики України Герман Галущенко.

Загалом за координації Міненерго для потреб «Херсонобленерго» розподілено близько 230 тонн устаткування.

 

 

 

Міністерство енергетики України

Залиште коментар