Юрінком Прес
“Юрiнком Прес” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Реєструвати нерухомість на порталі Дія відтепер можуть жителі 10 областей та міста Луцьк

0 94

Відтепер мешканці Закарпатської, Київської, Дніпропетровської, Одеської, Рівненської, Тернопільської, Харківської, Хмельницької, Чернігівської областей та міста Луцьк можуть зареєструвати нерухомість через портал Дія.

Раніше скористатися послугою можна було лише у Львівській області, Тернополі, Чугуївському районі Харківщини та самому Харкові.

Реєстрація нерухомості підтверджує, що саме ви – законний власник майна. Адже під час війни підвищується ризик втрати чи пошкодження документів. Саме тому внесення відомостей в електронний реєстр максимально убезпечить ваші права на нерухомість.

Крім того, розширення цієї послуги важливе для успішної реалізації програми допомоги з відновлення житла єВідновлення. Адже щоб подати відповідну заяву, ваше житло має бути зареєстроване в Державному реєстрі речових прав.

Щоб скористатися послугою, необхідно: 

• увійти чи зареєструватися на порталі Дія;

• натиснути «Послуги» → «Земля, будівництво, нерухомість» → «Державна реєстрація прав на нерухоме майно» → «Подати заяву»;

• внести потрібну інформацію та скан-копії документів;

• підписати заяву електронним підписом.

Після цього реєстратор самостійно надішле запит у Бюро технічної інвентаризації (БТІ), а потім внесе дані в Державний реєстр речових прав на нерухоме майно.

Дізнатися результат заявник зможе, переглянувши статус у кабінеті на порталі Дія.

 

 

 

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України

Залиште коментар