Юрінком Прес
“Юрiнком Прес” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Делегація конгресменів США відвідала Міністерство оборони України

0 73

Зустріч із делегацією Комітету з питань збройних сил Конгресу США на чолі з сенаторами Джеком Рідом і Ангусом Кінгом провів заступник Міністра оборони України Олександр Поліщук.

У заході взяла участь Надзвичайний і Повноважний Посол США в Україні пані Бріджит Брінк.Українська та американська сторони обговорили обстановку на фронтах російсько-української війни, а також питання військово-технічної співпраці між Україною та США.

Олександр Поліщук подякував американському народу за допомогу та підтримку України у боротьбі із кремлівськими загарбниками.

«Ми надзвичайно вдячні за допомогу, яку США надають народу України. Ця підтримка відчувається кожного дня і являється однією з ключових для наших успіхів на полі бою. Передусім вона рятує життя наших військовослужбовців. Дякуємо США за лідерство та ініціативу, які згуртовують демократичний світ на підтримку боротьби українців проти агресора», – наголосив заступник Глави Міноборони.

Конгресменів поінформовано про оперативні і стратегічні цілі ворога, ризики та виклики, що наразі постають перед Силами оборони України, а також іх потреби у озброєнні, що забезпечує ефективну відсіч агресору.

Також іноземним гостям презентовано результати впровадження Міноборони логістичної системи, що відповідає стандартам НАТО, завдяки чому значно пришвидшено процеси отримання і управління безпековою допомогою. Система дозволяє країнам-партнерам здійснювати моніторинг постачання та руху західного озброєння і МТД до України. Крім того, конгресменів проінформовано про плани удосконалення і масштабування системи обліку матеріально-технічних засобів.

Своєю чергою представники Конгресу підкреслили незмінну підтримку України, високо оцінили використання ЗСУ озброєння західних зразків та зусилля нашої країни щодо впровадження максимальної прозорості в питаннях використання безпекової допомоги.

 

 

Міністерство оборони України

Залиште коментар