Юрінком Прес
“Юрiнком Прес” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Дані проектів відновлення стали публічно доступними в цифровій екосистемі DREAM

0 62
Під час конференції Ukraine Recovery Conference (URC) 2023 в Лондоні відбулася презентація публічного модуля цифрової екосистеми управління відновленням – Digital Restoration Ecosystem for Accountable Management (DREAM).
Публічний модуль екосистеми доступний за посиланням та дозволяє переглядати дані по проtктах в розрізі секторів, громад та регіонів. Крім того, в DREAM стали доступні дані по інвестиційних проектах і проектах державно-приватного партнерства.
«Прозоре, підзвітне та ефективне відновлення України неможливе без використання цифрових інструментів і систем. Завдяки екосистемі DREAM наші міжнародні партнери зможуть обирати проекти для фінансування та відстежувати їхню реалізацію на всіх етапах. Принцип «всі бачать все» дозволяє нам будувати довіру до процесів відновлення, а також підсилювати спроможність громад і регіонів», – зазначив Віце-прем’єр-міністр з відновлення України – Міністр розвитку громад, територій та інфраструктури Олександр Кубраков.
Наразі публічна інформація в DREAM доступна англійською мовою, українська версія даних буде презентована в липні 2023 року. З листопада 2022 року екосистема працює в пілотному режимі, і за цей час представники громад і регіонів, центральних органів влади вже внесли понад 6000 проектів і проектних ідей. Повний функціонал екосистеми DREAM стане доступним в березні 2024 року.
«Сьогодні ми зробили доступними дані по тисячах проектів відновлення, а отже міжнародні фінансові організації, інвестиційні фонди, приватні інвестори вже можуть обирати проекти для підтримки. Завдяки зручному інтерфейсу і відкритим даним, DREAM дозволяє громадам ініціювати та презентувати власні проекти відновлення, залучати фінансування. А отже допомагає значно посилити спроможність місцевої влади і прискорити відбудову. Тому закликаємо місцеві органи влади не зволікати і долучатись до роботи з екосистемою вже зараз», – підкреслила заступник Міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Олександра Азархіна.
Запуск DREAM дозволить значно пришвидшити реалізацію проектів відновлення та підвищити їхню якість. Як зазначила голова Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Олена Шуляк, використання цифрових інструментів і систем разом з впровадженням містобудівної реформи забезпечить прозорість, підзвітність та ефективність відбудови.
Довідково 
DREAM – це державна електронна екосистема, яка забезпечить єдиний цифровий маршрут для всіх проектів відбудови. Вона збиратиме всі дані по проектах в режимі онлайн, відображатиме ці дані у вигляді зручних таблиць, графіків та діаграм, та забезпечить публікацію відкритих даних відповідно до глобального стандарту Open Contracting Data Standard.

 

 

 

 

Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України

Залиште коментар