Юрінком Прес
“Юрiнком Прес” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

60 000 автомобілів з гуманітарними вантажами оформлено на західному кордоні України

0 68

60 000 автомобілів з гуманітарними вантажами оформлено на західному кордоні України. Саме таку кількість транспортних засобів з гуманітарною допомогою для українського народу вже оформили прикордонники на західних кордонах спільно зі співробітниками митниці.

Гуманітарна допомога з держав Євросоюзу почала надходити в Україну вже з другого дня повномасштабного вторгнення рф. Протягом 355 днів протистояння ворогу ми отримали від наших друзів і партнерів 60 тисяч автомобілів з матеріальними засобами. У середньому, це близько 170 транспортних засобів упродовж доби, які везуть такі необхідні нам медикаменти, засоби гігієни, перев’язувальний матеріал, харчові продукти, одяг, побутові товари тощо.

Нагадаємо, що задля якомога швидшого оформлення гумдопомоги у пунктах перетину кордону, де є технічна можливість, виділено окремі смуги руху для оформлення вантажів у пріоритетному порядку, а документальні процедури здійснюються у спрощеному форматі. Адже від оперативного доправлення медикаментів, продуктів та інших засобів як на поле бою, так і у постраждалі від окупантів регіони, може залежати чиєсь життя.

Кожна партія такого вантажу – це внесок у Перемогу над ворогом, підтримка наших захисників та всього народу України.

 

 

 

Адміністрація Державної прикордонної служби України

Залиште коментар