Юрінком Прес
“Юрiнком Прес” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Юрінком Прес розпочинає новий проект

0 79

«Юрінком Прес» розпочинає роботу з організації семінарів та тренінгів з практики застосування податкового, корпоративного, господарського, земельного, цивільного та договірного права, а також актуальних питань судової практики.

Семінари (тренінги) розраховані на:

Адвокатів, керівників підприємств, установ, організацій бухгалтерів, юристконсультів та бізнесменів, підприємців, усіх, хто цікавиться реаліями правового життя

Керівники проекту:

Теньков Сергій Опанасович – доктор філософії в галузі права, науковий оглядач газети «Юридичний вісник України».

Захарова Олена Семенівна – доцент юридичного факультету Національного університету імені Т.Г. Шевченка.

Слухачі забезпечуються довідковою літературою та аналітичним матеріалом.

Графік проведення семінарів буде викладений пізніше. Слідкуйте за новинами на нашому сайті.

Вартість участі у семінарі – 300 грн + 60 грн ПДВ.

 

Щоб взяти участь у семінарі, який відбудеться 1 грудня 2011, завантажте та заповніть заяву,
    і надішліть її до видавництва “Юрінком Прес” факсом: (44) 413-81-44 чи на e-mail: office@yurincom.kiev.ua.

 

Тема семінару:Актуальні питання судової практики

 

Програма та питання семінару

СКЛАДАННЯ ДОГОВОРІВ – ЯК УНИКНУТИ ПОМИЛОК

Сучасні підходи судової практики

1. Особливості укладення та нові вимоги до договорів щодо Податкового кодексу. Навіщо потрібен колективний договір? Нові вимоги до трудових договорів.

2. Навіщо потрібний договір. Нове в судовій практиці – чи можлива передача товарів, надання послуг без договору. Електронна форма договору. Що означає на практиці письмова форма договору. Можна укладати договори по факсу, електронною поштою (судова практика). Як складати протоколи розбіжностей. Чи потрібна нумерація договорів. Використання печаток. Чи завжди потрібна на договорі печатка. Скільки печаток можна мати.

3. Особливості укладення договорів в акціонерних товариствах – нове законодавство.

4. Укладання договорів, яких немає в кодексах – типові помилки за матеріалами судової практики (мерчандайзинг, дилерські договори, консигнація тощо). Змішані договори (кілька договорів в одному). Яким законодавством керуватись при виникненні спору.

5. Як складати протоколи розбіжностей.

6. Як встановлювати в договорі штрафні санкції (пеня, штраф), строки стягнення пені, пеня після закінчення терміну дії договору, після рішення суду. Чи можна збільшувати штрафні санкції, обмежені законом, зменшення судом штрафних санкцій – нові підходи ВГСУ, відсотки за користування чужими грошима, справляння відсотка інфляції.

7. Відступне при відмові від договору. Практика застосування договірної шкоди (розмір збитків заздалегідь встановлений договором). Нове в практиці – відсотки за товарним кредитом (ст.536 ЦКУ).

8. Як правильно сформулювати форс-мажор (нові підходи Вищого господарського суду України). Форс-мажор і хард-шип. Поширені помилки. Нове в законодавстві (будівництво).

9. Хто має право підписувати договори. Як перевірити повноваження – поширені помилки. Що робити, якщо договір підписаний не уповноваженою особою (особливо для філій та представництв). Хто підписує договір без довіреності та на підставі яких документів (нові підходи ВГСУ).

10. Особливості для АТ після ухвалення нового корпоративного законодавства. Наступне схвалення договору при підписанні неуповноваженою особою – новий підхід ВГСУ.

11. Робота з дорученнями. Як правильно скласти довіреність. Типові помилки – наслідки.

12. Договори від імені філій і представництв (судова практика). Відповідальність філії.

13. Як правильно оформити виконання договору з урахуванням вимог Податкового кодексу – акти приймання-передачі, акти звірки і т.п. Поширені помилки. Особливості для договору поставки і для будівництва, ремонтних робіт.

14. Нові підходи Вищого адміністративного суду України і ДПАУ до первинних документів (акти приймання-передачі, накладні тощо).

15. Акти звірки – як правильно скласти.

16. Зберігання та знищення документів щодо строків давності. Особливості для податкових документів.

17. Деякі особливості складання зовнішньоекономічних контрактів.

Семінар відбудеться за адресою:
м. Київ вул.  Еспаладна 28, 2 поверх, офіс 7
(метро Палац Спорту)
Реєстрація з  9-00,  початок семінару  о 10 ранку

Теги:

Юрінком Прес, організація семінарів та тренінгів, застосування права, актуальні питання судової практики, тренінги з права, семінари для бізнесменів, семінари для юрисконсультів та бухгалтерів, панорама тижня

Автор

Залиште коментар