Юрінком Прес
“Юрiнком Прес” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

У Бабиному Яру вшанували пам’ять жертв Голокосту

0 104

27 січня у Києві з нагоди Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту відбулось богослужіння та церемонія запалювання свічок. Участь у події взяли представники єврейської громади, української влади й іноземні гості.

У період Другої світової війни геноцид, влаштований нацистським режимом, призвів до знищення третини всіх євреїв у світі та представників низки інших національностей. Саме 27 січня 1945 року був звільнений найбільший у світі табір смерті Освенцим. Там було знищено понад мільйон євреїв, а також представників інших національностей.

«В Україні майже немає клаптика землі, не политого єврейською кров’ю під час Другої Світової. Національна пам’ять України несе в собі пам’ять про всі геноциди, про великі драми ХХ сторіччя – Голодомор 1932-1933 років, Голокост, депортацію кримських татар. А відтепер наша пам’ять включила й трагедії початку ХХІ століття: протистояння з росією, криваву неспровоковану війну росії проти нас. Паралелі між історією та сьогоденням очевидні: знищення євреїв нацистами та геноцидальна війна рашистів проти українців, проти всіх народів, які населяють Україну. Якщо уроки історії залишаються не вивченими, люди приречені на їхнє повторення. Вічна пам‘ять усім жертвам Голокосту. Ніколи знов», – сказав Міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко.

Винищення цілої нації сьогодні здається неможливим у цивілізованому світі — абсолютним злом. Проти нього боролись під час Другої світової війни, проти нього продовжує боротись цивілізований світ сьогодні. Зараз це зло має своє обличчя і російський паспорт.

 

 

Міністерство культури та інформаційної політики України

Автор

Залиште коментар