Юрінком Прес
“Юрiнком Прес” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Розпочато масштабні навчання екстрених служб з подолання наслідків можливого теракту на ЗАЕС

0 85

Під головуванням Міністра енергетики Германа Галущенка розпочато масштабні навчання екстрених служб для подолання наслідків можливого теракту на окупованій ЗАЕС.

До навчань залучені відповідні служби центрального, регіонального та місцевого значення.

Зокрема, у проведенні навчань беруть участь Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко, голова Державної служби України з надзвичайних ситуацій Сергій Крук, президент НАЕК «Енергоатом» Петро Котін, голова Держінспекції ядерного регулювання України Олег Коріков, голова ВЦА Дніпропетровської області Сергій Лисак, голова Запорізької ОДА Юрій Малашко, заступник Міністра охорони здоров’я, головний державний санітарний лікар України Ігор Кузін, а також представники Миколаївської та Херсонської обласних військових адміністрацій.

Експертами НАЕК «Енергоатом» було розроблено кілька сценаріїв можливого розвитку подій на ЗАЕС, які будуть відпрацьовані під час навчань.

«Головне завдання навчань – відпрацювати протоколи спільних дій усіх відповідних служб для оперативного реагування та мінімізації наслідків у разі можливого теракту на ЗАЕС», – зазначив Міністр енергетики України Герман Галущенко.

Підсумки масштабних тренувань будуть підбиті завтра.

Нагадаємо, рішення про проведення заходів з підготовки усіх служб було ухвалене напередодні під час засідання кризового штабу.

Наголошуємо, що заходи проходять на території Запорізької, Дніпропетровської, Миколаївської та Херсонської областей та мають навчальний характер. Просимо дотримуватися спокою в тих регіонах, де відбувається тренування.

 

 

 

 

Міністерство енергетики України

Залиште коментар