Юрінком Прес
“Юрiнком Прес” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Програма пільгової іпотеки єОселя: банки видали понад 100 кредитів

0 79

У рамках державної програми іпотечного кредитування видано вже 111 пільгових кредитів на суму 147,3 млн грн. Переважну більшість із них отримали військовослужбовці та правоохоронці (майже 91% від усіх виданих позик).

Загальна кількість заявок від потенційних позичальників, які отримали банки в рамках державної програми іпотечного кредитування єОселя, складає більше 21 тисячі. Зокрема:

6 829 заявників мають попереднє позитивне рішення банків. Далі на них чекає підтвердження даних, пошук квартири та підготовка документів.

6816 заявок банки зараз розглядають.

111 кредитів — вже видано. Переважна більшість з них – для військовослужбовців.

Відповідно до статистики, переважну більшість квартир (78%) українці знаходять на вторинному ринку житла. Тільки 22% беруть кредит на житло від забудовників.

Нагадаємо, у жовтні Уряд запустив програму доступної іпотеки єОселя, ініційовану Президентом України Володимиром Зеленським ще до війни, а нині модернізовану та адаптовану до потреб воєнного часу. Її мета – допомогти українцям отримати гідне житло.

Наразі учасниками програми можуть стати:

військовослужбовці за контрактом, захисники України, силовики/правоохоронці та члени їхніх сімей.

А також такі категорії, що працюють у державному та комунальному секторах:

· медики;

· педагоги;

· науковці.

Для них передбачені максимально пільгові умови позики – кредит під 3% до 20 років з початковим внеском від 20%.

Програма «єОселя» реалізується Міністерством економіки України спільно з Мінцифри та «Укрфінжитлом». Наразі в програмі беруть участь 5 банків: Ощадбанк, Приватбанк, Укргазбанк, Глобус Банк та Sky Bank.

 

 

Міністерство економіки України

Залиште коментар