Юрінком Прес
“Юрiнком Прес” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Закон «Про внесення зміни до Податкового кодексу України звільнює від оподаткування ПДВ операції з постачання україномовних аудіокниг.

0 479

17 червня набуде чинності Закон від 22.05. 2022 р. № 2273-IX «Про внесення зміни до Податкового кодексу України щодо звільнення від оподаткування податком на додану вартість операцій з постачання україномовних аудіокниг».

Законом усунуто законодавчу прогалину щодо податкової пільги для україномовних аудіокниг.

Закон передбачає стимулювання розвитку сфери україномовних аудіокниг та підтримку поширення української мови.

Законом доповнено статтю 197 Податкового кодексу України новим підпунктом, відповідно до якого до переліку операцій, звільнених від оподаткування податком на додану вартість, будуть включені операції з постачання, підготовлення (літературне, наукове і технічне редагування, коригування тощо), виготовлення, розповсюдження аудіокниг, озвучених українською мовою, крім видань еротичного характеру.

Залиште коментар