Юрінком Прес
“Юрiнком Прес” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Ірина Верещук: російські вчителі, які викладають на ТОТ, будуть покарані

0 80

Логічним продовженням звільнення тимчасово окупованих територій України є затримання колаборантів і російських громадян. На Харківщині днями затримали вчителів із росії, які викладали в українських школах за російською освітньою програмою. Відступаючи, російські війська просто покинули їх – типова поведінка загарбників і їхніх поплічників.

«На території нашої держави зараз перебувають російські громадяни, які незаконно приїхали на тимчасово окуповані території й проводили там незаконну діяльність. Ми багато разів попереджали, що це є злочином, однак вони не дослухалися. Вони не громадяни України, щоб судити їх за колабораціонізм. Порушення Женевських конвенцій, зокрема щодо навчання дітей на окупованих територіях у звичних їм культурних традиціях і їхньою мовою, – це порушення законів війни, за що передбачено окрему відповідальність. Запевняю: російські громадяни точно будуть покарані, якщо не залишать нашу територію негайно», – заявила Віце-прем’єр-міністр – Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук.

Вона наголошує: російських вчителів не розглядатимуть як полонених для обміну, оскільки вони не є комбатантами.

Мінреінтеграції нагадує: правоохоронні органи України фіксують всі злочини проти українського народу. Усі причетні до протиправних дій мають пам’ятати, що обов’язково постануть перед судом і нестимуть відповідальність.

 

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України

Залиште коментар