Юрінком Прес
“Юрiнком Прес” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

До 1 мільйона гривень на енергоефективне обладнання: Мінцифри запрошує взяти участь у новому проекті

0 358

10 українських компаній отримають кошти в межах нового проекту «Power Up!». Його головна мета — допомогти підприємствам, які постраждали від війни, у Сумській, Харківській та Чернігівській областях стати більш енергонезалежним.

Участь у грантовому конкурсі можуть взяти господарські товариства (товариства з обмеженою відповідальністю, товариства з додатковою відповідальністю, повні товариства, акціонерні товариства) та комунальні підприємства, які постраждали від воєнних дій та мають документальне підтвердження прямого (знищення та/або пошкодження майна підприємства) або непрямого (зменшення виробництва) впливу.

Водночас до лютого 2024 року планується провести енергоефективні заходи в трьох адмінбудівлях Києва. Зокрема, у будівлі Мінфіну, результати енергоаудиту якої показали можливість знизити енерговитрати щонайменше на 20%.

Детальна інформація про конкурс доступна на сайті Фонду Східна Європа за посиланням — https://cutt.ly/jwlLcJku.

Довідково

Проект «Power Up!» впроваджується Фондом Східна Європа за підтримки програми «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні», що виконується GIZ за дорученням урядів Німеччини і Швейцарії та за інформаційної підтримки Офісу з розвитку підприємництва та експорту й національного проекту Дія.Бізнес.

 

 

 

 

Міністерство цифрової трансформації України

Залиште коментар