Юрінком Прес
“Юрiнком Прес” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Журнал «Бюлетень законодавства і юридичної практики України»

Індекс 74052
Періодичність 1 раз в місяць

 ₴
Артикул: 74052 Категорія:

Опис

Є одним з масових професійних видань України. Видання поширює практичну, наукову та науково-методичну правову інформацію, нормативні акти за предметом регулювання суспільних відносин та практики застосування чинного законодавства. Нормативно-правові акти подаються в кодифікованому стані, супроводжуються зручними пошуковими засобами. Бюлетень вміщує виключно офіційні матеріали. Нормативні акти отримуються в Управлінні комп’ютерних інформаційних систем Верховної Ради України.

Кожен номер журналу має свою індивідуальну назву та тематику. Інколи, у Бюлетні висвітлюються теми, які потребують більшого об’єма, але є досить цікавими та популярними. У таких випадках, редакція журналу приймає рішення створити спарений номер для того, щоб не розбивати одну тему по декільком окремим номерам-журналам. Оскільки  спарений номер виходить за два номери журналу та має більший об’єм інформації – за нього необхідно буде доплатити. Спарений номер журналу коштує, як два звичайних номери.

 

Обсяг – до 450 сторінок.

Формат 60х90/16.